×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

0212 381 50 00

Full Stack Programlama Eğitimi

Eğitim Süresi: 600 SAAT

Full stack developer olarak çalışan uzmanlar, yazılımların back-end (arka katman) ve front-end(ön katman) olarak nitelendirilen bölümlerinde rol almaktadırlar. Aynı zamanda veritabanı programlama alanlarında yetkinlikleri olup, geliştirilmekte olan projenin yazılımla ilgili bütün aşamalarında görev almaktadırlar. Full Stack Development, HTML, CSS, JavaScript, ReactJS, Node.JS gibi birçok dil barındırmaktadır. Doğası gereği geniş ilgi alanına sahip bir disiplindir. Back-End’den Front-End’e ve veritabanlarına kadar uzanan bu yetkinlik Türkiye’de en çok aranan yazılım programlama dallarından biridir.    

Üniversitelerin sayısal bölümlerini bitirmiş ve 30 yaşını aşmamış mezunların kabul edileceği

BAU Bright'a başvuru yapmak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

TR | EN
Programlamaya Giriş(C# 101)
Nesne Yönelimli Programlama(OOP 101)
Veri Tabanı Temel Eğitimi (SQL 101)
Veri Tabanı İleri Eğitimi (SQL 102)
Temel Web Programlama(WEB 101)
İleri Web Programlama(WEB 102)
Araçların Kullanımı(WEB 201)
İleri Programlama(C# 102)
Asp.Net Core MVC Uygulamaları Geliştirme(NET 101)
Asp.Net Core Web API Uygulamaları Geliştirme(API 101)
React ile FrontEnd Programlama (RJ 101)
Node.js ile BackEnd Programlama(NJ 101)
React ile Native Mobile Programlama(RN 101)
asd

5 aylık eğitimlerini başarı ile tamamlayan mezunlarımız Bahçeşehir Üniversites sertifikası alırlar. Ayrıca Microsoft Uluslararası Sertifika Sınavı’na ücretsiz olarak yönlendirilirler.

Eğitim programımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, bilişim sektöründen profesyonel iş hayatlarına başlamak üzere çeşitli firmalarda uygun pozisyonlara yönlendirilerek istihdam süreçleri tamamlanır.

Full Stack Programlama Eğitimi

Bilgi Talep Formu

Takvim1
Takvim2
Takvim3
Takvime Ekle
Calendar, Outlook, Gmail
Makine Öğrenmesi
Yazılım
04 Kasım 2020
Bir algoritma kategorisi olan makine öğrenmesi, yapay zekanın bir alt türünü ifade etmektedir. Birtakım algoritma ve yöntemlerle çalışan makine öğrenmesi, verileri inceleyerek sonuçlar hakkında çıkarımlarda bulunan bir sistemdir.
İyi Bir Programlamacı Olmak: Farkındalık, Anlamak ve Sorumluluk
Yazılım
19 Ekim 2020
Bilgisayar programcısı veya programlamacı terimi, bilişim teknolojileri alanında, yazılımlar için kod yazan uzmanlar için kullanılmaktadır. Programlamanın çeşitli alanlarda kullanımı ve işlevleri bulunur. Programlamacı bir yazılım geliştirici, yazılım mühendisi, bilgisayar bilimcisi ya da yazılım analisti olabilir. Bununla birlikte, bu mesleklerin kapsamında farklı sorumluluklar da bulunmaktadır.
İleri Web Uygulaması (PWA) Nedir?
Yazılım
15 Haziran 2020
İleri Web Uygulaması (PWA), temel olarak bir uygulamanın tüm özelliklerini taşıyan bir web sitesidir. Bir diğer deyişle İleri Web Uygulaması, normal web sitesi gibi erişilen, ancak daha önce yalnızca uygulamaların sahip olduğu çevrimdışı kullanılabilirlik, anında bildirimler ve cihaz donanımına erişim gibi özelliklere de sahip olan özel web uygulamalarıdır.
E-Ticaret Nedir?
Yazılım
05 Haziran 2020
Günümüzde dijitalleşmenin hızla yaygınlaşmasıyla tüketim alışkanlıkları da değişim göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak da bu yöntemlerin başında gelmektedir. E-ticaret olarak adlandırılan bu alışveriş işlemi online olarak sanal ya da gerçek ürünlerin satışa sunulmasına denmektedir. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu neredeyse tüm ürün ya da hizmetler internet üzerinden satın alınabilir.