×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

0212 381 50 00

Başlangıçtan Uzmanlığa: Yazılım Test Uzmanı

Eğitim Süresi: 60 Saat SAAT

Günümüzde yazılım kalitesi, teknoloji odaklı her şirketin başarısının temel taşlarından biridir. Kaliteli yazılımlar geliştirmek içinse, etkili yazılım test süreçleri şarttır. Bu nedenle, yazılım test uzmanlığı, teknoloji sektöründe her geçen gün daha fazla değer kazanan bir alandır. "Başlangıçtan Uzmanlığa: Yazılım Test Uzmanı" eğitimi, yazılım kalitesini artırma yolculuğunuzda sizi bir adım öne taşıyacak!    

Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Akademie Uzmanlık Sertifikası 

Bu programı tamamlayan katılımcılar, yazılım test uzmanı olarak iş bulma, kariyerlerinde ilerleme ve teknik yeteneklerini geliştirme konularında rekabet avantajı elde edecekler.     

Başlangıçtan Uzmanlığa: Yazılım Test Uzmanı

Bilgi Talep Formu

Takvim1
Takvim2
Takvim3
Takvime Ekle
Calendar, Outlook, Gmail
Makine Öğrenmesi
Yazılım
04 Kasım 2020
Bir algoritma kategorisi olan makine öğrenmesi, yapay zekanın bir alt türünü ifade etmektedir. Birtakım algoritma ve yöntemlerle çalışan makine öğrenmesi, verileri inceleyerek sonuçlar hakkında çıkarımlarda bulunan bir sistemdir.
İyi Bir Programlamacı Olmak: Farkındalık, Anlamak ve Sorumluluk
Yazılım
19 Ekim 2020
Bilgisayar programcısı veya programlamacı terimi, bilişim teknolojileri alanında, yazılımlar için kod yazan uzmanlar için kullanılmaktadır. Programlamanın çeşitli alanlarda kullanımı ve işlevleri bulunur. Programlamacı bir yazılım geliştirici, yazılım mühendisi, bilgisayar bilimcisi ya da yazılım analisti olabilir. Bununla birlikte, bu mesleklerin kapsamında farklı sorumluluklar da bulunmaktadır.
İleri Web Uygulaması (PWA) Nedir?
Yazılım
15 Haziran 2020
İleri Web Uygulaması (PWA), temel olarak bir uygulamanın tüm özelliklerini taşıyan bir web sitesidir. Bir diğer deyişle İleri Web Uygulaması, normal web sitesi gibi erişilen, ancak daha önce yalnızca uygulamaların sahip olduğu çevrimdışı kullanılabilirlik, anında bildirimler ve cihaz donanımına erişim gibi özelliklere de sahip olan özel web uygulamalarıdır.
E-Ticaret Nedir?
Yazılım
05 Haziran 2020
Günümüzde dijitalleşmenin hızla yaygınlaşmasıyla tüketim alışkanlıkları da değişim göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak da bu yöntemlerin başında gelmektedir. E-ticaret olarak adlandırılan bu alışveriş işlemi online olarak sanal ya da gerçek ürünlerin satışa sunulmasına denmektedir. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu neredeyse tüm ürün ya da hizmetler internet üzerinden satın alınabilir.