0212 381 50 00
×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

 
 
0212 381 50 00

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları

”BahçeşehirBahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, anaokulu sıralarından lisansüstü çalışmalara kadar öğrencilere eğitimin tüm süreçlerinde destek olmaktadır. 1998 yılında kurulan Bahçeşehir Üniversitesi ile eğitimdeki tecrübe ve uzmanlığını taçlandıran Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları günden güne büyüyen yapısı ve eğitim hacmi ile ülkemiz eğitim anlayışına ciddi bir katma değer sağlamıştır.


Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, Türkiye ‘de Bahçeşehir Üniversitesi haricinde, 35 ilköğretim okulu, 18 lise, 47 anaokulu ve 177 özel eğitim merkezinin yanı sıra 16 hazırlık lisesi sahibidir. Bu kurumlar bünyesinde 5.000 öğretmen çalışmaktadır.


Bahçeşehir Üniversitesi’nde ise, kayıtlı 17.048 öğrenci öğrenim görmektedir ve lisans öğrenci sayısı 13.328’dir. Yüksek lisans ve doktora öğrenci sayısı 7.424, önlisans öğrenci sayısı ise 1.684’tür.


İstanbul ‘ da Bahçeşehir Üniversitesi’nin BAU Beşiktaş, BAU Şişli, BAU Galata, ve BAU Göztepe olmak üzere 4 kampüsü bulunmaktadır. 11.400 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Bahçeşehir Kütüphanesi 250.000’in üzerinde kitap, dergi ve digital döküman ile hizmet vermektedir.


Her yıl eğitim görmek üzere ilk adımı atan miniklerimizden geleceği ve kariyeri için çalışan yetişkinlere kadar birçok farklı grup yüz binlerce aday, hayata Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ile hazırlanıyor diyebiliriz.


BAU Beşiktaş, BAU Şişli, BAU Galata, ve BAU Göztepe yerleşkelerinin yanı sıra ‘’Kampüsüm Dünya’’ konseptiyle dünyanın pek çok yerinde sahip olduğu okullar ve iş birlikleri aracılığıyla öğrencilerine eğitimde uluslararası arenanın kapılarını açmaktadır.


BAU Washington D.C. , BAU New York, BAU Roma, BAU Hong Kong, BAU Berlin, BAU Silikon Vadisi, BAU Toronto, BAU Boston yerleşkelerinin yanı sıra BAU ‘nun dünya üniversiteleriyle birebir öğrenci ve akademisyen değişim programları bulunmaktadır.


2007 yılında “Superbrands of Turkey” ödülü ile global ölçekteki başarısını kanıtlayan Bahçeşehir Üniversitesi’nin hedefi Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız 2023 yılında dünyadaki en iyi 500 üniversite arasında yer almaktır.


BAU CO-OP

BAU tarafından Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen ve BAU öğrencisine henüz üniversite yıllarında gerçek bir iş deneyimi yaşama fırsatı sunan bir projedir. ‘’Kampüsüm İşyerim’’ anlayışıyla yola çıkan BAU CO-OP Projesi, yurt dışı 150 ve yurt içi 1500 firma ile yaptığı işbirlikleri ile BAU öğrencilerine yurt içi ve yurt dışında staj ve iş deneyimi imkanı sunmaktadır.


Bugün, Sn. Enver Yücel Bahçeşehir Üniversitesi Uğur Eğitim Kurumları Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı olarak vazifesini sürdürmektedir.