×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

0212 381 50 00

Full Data Uzmanlık Eğitimi

Eğitim Süresi: 400 SAAT

Modern zamanın petrolü olarak kabul edilen verinin yakalanması, güvenli olarak saklanması, depolanması, yönetilmesi, programlanması, analiz edilmesi ve raporlanması tüm işletmeler için çok önemli hale gelmiştir. Verinin artan hacmi, türü ve oluşma hızı nedeniyle geleneksel yöntemlere ek olarak yeni nesil veri tabanları ve bulut teknolojiler gibi farklı mecralarda çalışma ihtiyaçları doğmuştur. Bu bağlamda piyasada veri mühendisi, veri bilimcisi, veri analisti, raporlama uzmanı ve veri tabanı yöneticisi gibi roller her zamankinden daha fazla talep edilir olmuştur. Bu eğitimle veriyle ilgili tüm parçalara derinlemesine girilip hem geleneksel veri tabanlarına hem büyük veri sistemlerine hem de bulut tabanlı veri tabanlarına hakim olunması sağlanacak ve katılımcılara veri ile ilgili bütünsel bir uzmanlık kazandırılacaktır.

Üniversitelerin sayısal bölümlerini bitirmiş ve 30 yaşını aşmamış mezunların kabul edileceği BAU Bright'a başvuru yapmak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

TR | EN
1.Veri Tabanı Tasarımı
2. SQL Veri Tabanı Sorgulama
3. SQL Veri Tabanı Programlama
4. Veri Tabanı Yönetimi
5. Veri Mühendisliği
6. Veri Bilimi
7. Veri Analisti
-

5 aylık eğitimlerini başarı ile tamamlayan mezunlarımız Bahçeşehir Üniversites sertifikası alırlar. Ayrıca Microsoft Uluslararası Sertifika Sınavı’na ücretsiz olarak yönlendirilirler.

Eğitim programımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, bilişim sektöründen profesyonel iş hayatlarına başlamak üzere çeşitli firmalarda uygun pozisyonlara yönlendirilerek istihdam süreçleri tamamlanır.

Full Data Uzmanlık Eğitimi

Bilgi Talep Formu

Takvim1
Takvim2
Takvim3
Takvime Ekle
Calendar, Outlook, Gmail
Makine Öğrenmesi
Yazılım
04 Kasım 2020
Bir algoritma kategorisi olan makine öğrenmesi, yapay zekanın bir alt türünü ifade etmektedir. Birtakım algoritma ve yöntemlerle çalışan makine öğrenmesi, verileri inceleyerek sonuçlar hakkında çıkarımlarda bulunan bir sistemdir.
İyi Bir Programlamacı Olmak: Farkındalık, Anlamak ve Sorumluluk
Yazılım
19 Ekim 2020
Bilgisayar programcısı veya programlamacı terimi, bilişim teknolojileri alanında, yazılımlar için kod yazan uzmanlar için kullanılmaktadır. Programlamanın çeşitli alanlarda kullanımı ve işlevleri bulunur. Programlamacı bir yazılım geliştirici, yazılım mühendisi, bilgisayar bilimcisi ya da yazılım analisti olabilir. Bununla birlikte, bu mesleklerin kapsamında farklı sorumluluklar da bulunmaktadır.
İleri Web Uygulaması (PWA) Nedir?
Yazılım
15 Haziran 2020
İleri Web Uygulaması (PWA), temel olarak bir uygulamanın tüm özelliklerini taşıyan bir web sitesidir. Bir diğer deyişle İleri Web Uygulaması, normal web sitesi gibi erişilen, ancak daha önce yalnızca uygulamaların sahip olduğu çevrimdışı kullanılabilirlik, anında bildirimler ve cihaz donanımına erişim gibi özelliklere de sahip olan özel web uygulamalarıdır.
E-Ticaret Nedir?
Yazılım
05 Haziran 2020
Günümüzde dijitalleşmenin hızla yaygınlaşmasıyla tüketim alışkanlıkları da değişim göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak da bu yöntemlerin başında gelmektedir. E-ticaret olarak adlandırılan bu alışveriş işlemi online olarak sanal ya da gerçek ürünlerin satışa sunulmasına denmektedir. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu neredeyse tüm ürün ya da hizmetler internet üzerinden satın alınabilir.