×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

0212 381 50 00

Bulut Bilişim Uzmanlık Eğitimi

Eğitim Süresi: 500 SAAT

Bulut bilişim, bilgi işlem hizmetlerinin (sunucu, depolama, veri tabanı, ağ, yazılım, analiz ve makine zekası dahil) internet -bulut- üzerinden sağlanarak daha hızlı inovasyon, esnek kaynaklar ve ekonomik ölçeklendirme sunulması anlamına gelir. Normalde yalnızca kullandığınız bulut hizmetleri için ödeme yaptığınızdan işletim maliyetlerinizi düşürebilir, altyapınızı daha verimli bir şekilde çalıştırabilir ve değişen iş gereksinimlerinize uygun şekilde ölçeklendirme yapabilirsiniz.

Günümüzde birçok kurum bulut teknolojisini kullanır ve birçok uzman bu devrim niteliğindeki bilgi işlem eğiliminin konsepti ile ilgili geliştirmeler yapar. Bulut bilgi işlem, işletmelerin BT kaynaklarına bakış açısını önemli ölçüde değiştirdi. Kurumlar, maliyet, küresel ölçeklendirme, performans, hız ve verimlilik gibi avantajları nedeniyle bulut bilişim hizmetlerine oldukça ilgi duymaktadırlar.

Üniversitelerin sayısal bölümlerini bitirmiş ve 30 yaşını aşmamış mezunların kabul edileceği

BAU Bright'a başvuru yapmak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

TR | EN
01.Network Temelleri
· Building Simple Network
· Establishing Internet Connectivity
· Managing Network Device Security · Building Medium-Sized Networks
· Introducing IPv6
02. Sistem
· Installation-Storage-and-Compute-with-Windows-Server
· Identity-with-Windows-Server (Active Directory and Services) - PowerShell
· Automating-Administration-with-Windows-PowerShell
- System Linux Fundamentals
- Sanallaştırma
• Hyper-v, Vmware, Citrix
03. Bulut Bilişim
• Azure Data Fundamentals
• Azure AI Fundamentals
• Azure Devops Fundamentals • Azure Administrator
• Azure Project
• Azure Security Technologies • Security Project
• Azure Solution Architect
• Final Project
-

5 aylık eğitimlerini başarı ile tamamlayan mezunlarımız Bahçeşehir Üniversites sertifikası alırlar. Ayrıca Microsoft Uluslararası Sertifika Sınavı’na ücretsiz olarak yönlendirilirler.

Eğitim programımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, bilişim sektöründen profesyonel iş hayatlarına başlamak üzere çeşitli firmalarda uygun pozisyonlara yönlendirilerek istihdam süreçleri tamamlanır.

Bulut Bilişim Uzmanlık Eğitimi

Bilgi Talep Formu

Takvim1
Takvim2
Takvim3
Takvime Ekle
Calendar, Outlook, Gmail
Makine Öğrenmesi
Yazılım
04 Kasım 2020
Bir algoritma kategorisi olan makine öğrenmesi, yapay zekanın bir alt türünü ifade etmektedir. Birtakım algoritma ve yöntemlerle çalışan makine öğrenmesi, verileri inceleyerek sonuçlar hakkında çıkarımlarda bulunan bir sistemdir.
İyi Bir Programlamacı Olmak: Farkındalık, Anlamak ve Sorumluluk
Yazılım
19 Ekim 2020
Bilgisayar programcısı veya programlamacı terimi, bilişim teknolojileri alanında, yazılımlar için kod yazan uzmanlar için kullanılmaktadır. Programlamanın çeşitli alanlarda kullanımı ve işlevleri bulunur. Programlamacı bir yazılım geliştirici, yazılım mühendisi, bilgisayar bilimcisi ya da yazılım analisti olabilir. Bununla birlikte, bu mesleklerin kapsamında farklı sorumluluklar da bulunmaktadır.
İleri Web Uygulaması (PWA) Nedir?
Yazılım
15 Haziran 2020
İleri Web Uygulaması (PWA), temel olarak bir uygulamanın tüm özelliklerini taşıyan bir web sitesidir. Bir diğer deyişle İleri Web Uygulaması, normal web sitesi gibi erişilen, ancak daha önce yalnızca uygulamaların sahip olduğu çevrimdışı kullanılabilirlik, anında bildirimler ve cihaz donanımına erişim gibi özelliklere de sahip olan özel web uygulamalarıdır.
E-Ticaret Nedir?
Yazılım
05 Haziran 2020
Günümüzde dijitalleşmenin hızla yaygınlaşmasıyla tüketim alışkanlıkları da değişim göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak da bu yöntemlerin başında gelmektedir. E-ticaret olarak adlandırılan bu alışveriş işlemi online olarak sanal ya da gerçek ürünlerin satışa sunulmasına denmektedir. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu neredeyse tüm ürün ya da hizmetler internet üzerinden satın alınabilir.