×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

0212 381 50 00

Yazılım Yetenek ve İstihdam Merkezi

Eğitim Süresi: 480 SAAT

Bahçeşehir Üniversitesi - Wissen Akademie iş birliği ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle Yazılım Yetenek Eğitim ve İstihdam Merkezi kuruldu. İstanbul’da yazılım sektörüne nitelikli insan gücü yetiştirmek ve sektörün bu alanda ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Merkez bünyesinde, 480 saat sürecek ücretsiz eğitimler sonrası uzmanlaşacak genç yazılımcılar iş dünyasıyla buluşturularak istihdam fırsatı da sağlanacak. 


Başvuru için tıklayınız.  *Bu web sayfası, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “Yetenek İstanbul İstihdam Garantili Mali Destek Programı” Projesi dahilinde hazırlanmıştır. Muhteviyat ile alakalı tüm mesuliyet Bahçeşehir Üniversitesi’ne (ve ortaklar) ait olup, İSTKA veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır. 

  • 18 -35 yaş arasında,
  • 1 yıldır istihdama ara vermiş ya da yeni mezun,     
  • Alanında uzman deneyimli eğiticilerimiz ile 4 ay sürecek teknik ve kariyer eğitimine katılım sağlayabilecek adaylarımız başvuru yapabilirler.    
  • Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli ve gelişime açık adaylarımız başvuru yapabilirler.    
TR | EN
Full Stack Programlama Uzmanlık Eğitimi
Network, Sistem ve Siber Güvenlik Uzmanlık Eğitimi
Full Data Uzmanlık Eğitimi
Yapay Zeka Uzmanlık Eğitimi
Oyun Geliştirme Uzmanlık Eğitimi
fbf

Eğitimi başarıyla tamamlayan tüm adaylara mesleki yeterlilik sertifikası verilecektir.

Sektörel iş gücü açığını kapatmak, İstanbul’u yazılım dünyasında sadece bir lider olarak değil, aynı zamanda iş gücü potansiyeliyle de ön plana çıkararak bir adım öteye taşımak için buradayız. 

Yazılım Yetenek ve İstihdam Merkezi

Bilgi Talep Formu

Takvim1
Takvim2
Takvim3
Takvime Ekle
Calendar, Outlook, Gmail
Makine Öğrenmesi
Yazılım
04 Kasım 2020
Bir algoritma kategorisi olan makine öğrenmesi, yapay zekanın bir alt türünü ifade etmektedir. Birtakım algoritma ve yöntemlerle çalışan makine öğrenmesi, verileri inceleyerek sonuçlar hakkında çıkarımlarda bulunan bir sistemdir.
İyi Bir Programlamacı Olmak: Farkındalık, Anlamak ve Sorumluluk
Yazılım
19 Ekim 2020
Bilgisayar programcısı veya programlamacı terimi, bilişim teknolojileri alanında, yazılımlar için kod yazan uzmanlar için kullanılmaktadır. Programlamanın çeşitli alanlarda kullanımı ve işlevleri bulunur. Programlamacı bir yazılım geliştirici, yazılım mühendisi, bilgisayar bilimcisi ya da yazılım analisti olabilir. Bununla birlikte, bu mesleklerin kapsamında farklı sorumluluklar da bulunmaktadır.
İleri Web Uygulaması (PWA) Nedir?
Yazılım
15 Haziran 2020
İleri Web Uygulaması (PWA), temel olarak bir uygulamanın tüm özelliklerini taşıyan bir web sitesidir. Bir diğer deyişle İleri Web Uygulaması, normal web sitesi gibi erişilen, ancak daha önce yalnızca uygulamaların sahip olduğu çevrimdışı kullanılabilirlik, anında bildirimler ve cihaz donanımına erişim gibi özelliklere de sahip olan özel web uygulamalarıdır.
E-Ticaret Nedir?
Yazılım
05 Haziran 2020
Günümüzde dijitalleşmenin hızla yaygınlaşmasıyla tüketim alışkanlıkları da değişim göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak da bu yöntemlerin başında gelmektedir. E-ticaret olarak adlandırılan bu alışveriş işlemi online olarak sanal ya da gerçek ürünlerin satışa sunulmasına denmektedir. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu neredeyse tüm ürün ya da hizmetler internet üzerinden satın alınabilir.