×

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır. Online eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

0212 381 50 00

Başarı Hikayeleri

Mehmet Fatih BAKACAK - Turkcell Superonline
Merhabalar, Ben Mehmet Fatih Bakacak. İstanbul Teknik Üniversitesi Telekomünikasyon Mühendisliği mezunuyum. Şu anda yine İstanbul Üniversitesi’nde Uydu Haberleşmesi ve Uzaktan algılama üzerine yüksek lisans yapmaktayım. 2014 yılında Wissen’den Cisco, sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi aldım. Aldığım eğitim sadece teorik bir eğitim değildi. Daha çok pratik bir eğitim aldık, gerçek cihazlarla çalışma şansı yakaladım. Bu sayedeiş hayatına girmeden önce bu cihazlara aşina olduk, öncesinden bilir hale geldik. Eğitimi veren hocalarımız da sektörde büyük tecrübelere sahip insanlardı.Bu sayede sektörde karşımıza çıkabilecek problemleri bize dahaöncedenaktarıp çözümlerini de beraberinde sundular. Şu anda da Turkcell Superonline’da Network planlamada görev almaktayım. Bana katkılarından dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Başarı Hikayesi

Mehmet Fatih BAKACAK

Eğitimi veren hocalarımız da sektörde büyük tecrübelere sahip insanlardı. Şu anda da Turkcell Superonline’da Network planlamada görev almaktayım. Wissen ailesine teşekkür ederim.
Kübra SEYHAN - Netaş
Merhabalar, Ben Kübra Seyhan. Bahçeşehir Üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliği mezunuyum. Şu anda Netaş’ta platform dizayn mühendisi olarak çalışmaktayım. Wissen’den Java eğitimi aldım. Wissen’den Java eğitimi almadan önce yazılım bilgim çok çok azdı. Fakat bu eğitimle beraber kendimi oldukça fazla geliştirme şansı yakaldım. Java ile ilgili çeşitli projelerde bulunma şansı yakaldım. Kariyer eğitimlerimizde de kendi networkümü geliştirme fırsatım oldu. Bu sayede de Netaş’ta çalışma fırsatı yakaladım. Bana bu olanakları sağladığı için Wissen ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Başarı Hikayesi

Kübra SEYHAN

Java ile ilgili çeşitli projelerde bulunma şansı yakaldım. Kariyer eğitimlerimizde de kendi networkümü geliştirme fırsatım oldu. Bu sayede de Netaş’ta çalışma fırsatı yakaladım.
Asım YILDIZ - BTT Bilgi Teknolojileri Tasarım
Merhabalar, Ben Asım Yıldız. Kocaeli Üniversitesi elektronik ve haberleşme mühendisliğinden mezunum.Şu anda BTT Bilgi Teknolojileri Tasarımda Network Güvenlik mühendisi olarak çalışmaktayım. Çalışmaya başlamadan önce Wissen’den Microsoft sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi aldım. Almış olduğum bu eğitim, sadece dersten ziyade iş hayatına bir hazırlıktı diyebilirim. Öğrenmek istedikten sonra bütün imkanların bizim için seferber olduğunu görebiliyorduk ve bu bağlamda yetişmiş, piyasayı tahmin edebilecek kişiler olarak eğitimi tamamladık. Eğitim boyunca, hocalar sektörde yetişmiş ve alanında uzman, eğitimde hoca dışarıda arkadaş ve mentör olan birer yol göstericilerdi bizler için. Bu katkılarından dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Başarı Hikayesi

Asım YILDIZ

Eğitim boyunca, hocalar sektörde yetişmiş ve alanında uzman, eğitimde hoca dışarıda arkadaş ve mentör olan birer yol göstericilerdi bizler için. Bu katkılarından dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Bedir SARICI - Birebin Şans Oyunları Anonim Şirketi
Merhabalar, Ben Bedir Sarıcı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunuyum. Üniversitede eğitim alırken Jeofizik Mühendisliği’ne pek ilgim olmadığını farkettim. Üniversite eğitimim boyunca aldığım bilişim dersleriyle bilgi teknolojilerine olan ilgim arttı. Bu yönde bir kariyer yapmak istedim. Daha sonrasında bu konuda bir eğitim almaya karar verdim ve araştırmalarım sonucunda bu eğitimi Wissen’den almaya karar verdim. Wissen’den sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi almaya başladım. Eğitimin sıfırdan başlaması, proje ağırlıklı olması ve sektöre yönelik olması bu konuda uzman bir kişi haline gelmemi sağladı. Şu anda da Birebin Şans Oyunları Anonim Şirketi’nde sistem ve yazılım test uzmanı olarak çalışmaktayım. Bu imkanı bana sunduğu için Wissen’e çok teşekkür ederim.
Başarı Hikayesi

Bedir SARICI

Şu anda Birebin Şans Oyunları Anonim Şirketi’nde sistem ve yazılım test uzmanı olarak çalışmaktayım. Bu imkanı bana sunduğu için Wissen’e çok teşekkür ederim.
Barış ÖZGEN - Denizbank
Merhabalar, Ben Barış Özgen Marmara Üniversitesi bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Dünya çapında yazılım sektöründe öncülük eden Intel, Vodafone’nun resmi ajanslari ve çözüm ortakları, Denizbank’ın yazılım bölümü gibi firmalarda yazılım ve 3d modelleme geliştiricisi olarak yer aldım. Ama hayallerim arasında oyun ve uygulamalar geliştirmek vardı. Haznemdeki bilgileri birleştirerek teknik alt yapımı tamamlamak üzere Wissen’de java ve android eğitimi aldım. Mezun olduktan sonra yapmış olduğum Bouncy Bee adlı oyun, dünya listesinde trendlere girdi. Fikir alarak yapmış olduğum testerpir benchmark android kıyaslama ve hata düzeltici uygulama da yine trendlere girdi. Wissen gerek marketing gerek sosyal medyada desteklerini esirgemedi ve eğitmenler her zaman yanımda oldu. Wissen ailesine çok teşekkür ederim.
Başarı Hikayesi

Barış ÖZGEN

Wissen gerek marketing gerek sosyal medyada desteklerini esirgemedi ve eğitmenler her zaman yanımda oldu. Wissen ailesine çok teşekkür ederim.
Nevzal BAL - Turkcell Teknoloji
Merhabalar, Ben Nevzat Bal. 2011 yılında Doğuş Üniversitesi bilgisayar programcılığından mezun oldum. 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi lisans eğitimimi tamamladım. Sonrasında Wissen’den CCNA ve Microsoft eğitimleri aldım. Eğitim aldığım süre boyunca, eğitmenlerimizin bize yaklaşımı çok iyiydi. Almış olduğunuz eğitimler ilgili daha öncesinde pek bir bilgiye sahip olmasanız bile, eğitim sonunda sistem ve network üzerine detaylı bir bilgi donanımı ve tecrübeyle ayrılıyorsunuz. Şu anda da bu bilgiler ışığında Turkcell Teknoloji ICT’de çalışmaktayım. Bütün bu tecrübelerden dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Başarı Hikayesi

Nevzal BAL

Şu anda da bu bilgiler ışığında Turkcell Teknoloji ICT’de çalışmaktayım. Bütün bu tecrübelerden dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Muhammed GÜNGÖRMEZ - Koç Sistem
Merhabalar, Ben Muhammed Güngörmez. 2013 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nden mezun oldum. 2014 yılında Wissen’den sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi aldım. Kısa bir süre sonra da Koç Sistem’de Network Mühendisi olarak çalışmaya başladım. Wissen’den aldığım eğitimin en büyük artısı, eğitimin sınavlardan ziyade bizleri sektöre hazırlamasıydı. İkinci olarak da çalışmaya başladığım ikinci haftada eğitmenlerimizin bize anlattığı problemlerin direk olarak karşımıza çıkması ve bu problemlere eğitimlerde yaptığımız örneklerle çözüm bulmam oldu. Aynı zamanda iş hayatında bir problemle karşılaştığımızda gerek eğitmenlerimizden gerekse beraber eitim aldığımız arkadaşlarımdan hemen yardım alabilmem bana çalışma hayatım boyunca büyük katkılar sağladı. Benim gibi işsiz bir mühendisi alarak hayatında büyük bir dönüm noktası yarattığı için Wissen’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Başarı Hikayesi

Muhammed GÜNGÖRMEZ

Benim gibi işsiz bir mühendisi alarak hayatında büyük bir dönüm noktası yarattığı için Wissen’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.