×
0212 381 50 00

Google Flutter beta 1 versiyonunu duyurdu

2 Mart 2018
Google Flutter beta 1 versiyonunu duyurdu
MWC 2018 (Mobile World Congress) gerçekleştirildi ve Google'ın açık kaynak koda sahip olan Flutter uygulamasına dair beta 1 sürümünün başlatıldığı da bu platformda açıklandı. Geliştiriciler tarafından Android ve iOS uygulamalarının oluşturulmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş ve açık kaynak kodlu olduğu belirtildi Flutter uygulamasının.

Kaynak: Bahçeşehir Üniversitesi / Wissen
Devamı >

Github En Büyük DDOS Saldırısını Nasıl Dağıttı?

6 Mart 2018
Github En Büyük DDOS Saldırısını Nasıl Dağıttı?
Tarihin en büyük DDoS saldırısı geçtiğimiz günlerde Github sitesine gerçekleştirildi. Küresel olarak hizmetler sağlayan ve geliştiricilerle yazılımcıların en çok kullandıkları platform konumunda olan Github çevrimiçi olarak kod paylaşımı yapılan bir site olarak tanınıyor. Tarihin en büyük DDoS saldırısıyla karşı karşıya kalan Github bu saldırıyı 10 dakika içerisinde atlatabildi.

Kaynak: Bahçeşehir Üniversitesi / Wissen
Devamı >

Blogumuza Abone
Olun

Güncel makalelerden ve eğitim fırsatlarından haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Benim gibi işsiz bir mühendisi alarak hayatında büyük bir dönüm noktası yarattığı için Wissen’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Muhammed GÜNGÖRMEZ
Şu anda da bu bilgiler ışığında Turkcell Teknoloji ICT’de çalışmaktayım. Bütün bu tecrübelerden dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Nevzal BAL
Wissen gerek marketing gerek sosyal medyada desteklerini esirgemedi ve eğitmenler her zaman yanımda oldu. Wissen ailesine çok teşekkür ederim.
Barış ÖZGEN