×
0212 381 50 00

Microsoft Dynamics AX Development Introduction

Eğitim Süresi: 30 SAAT
Microsoft Dynamics AX sistemi üzerinde yazılım geliştirme yapılabilmesi için gerekli araç ve kaynakların kullanımının öğretilmesi amaçlanmaktadır.
Herhangi bir yazılım dilinde Nesne Yönelimli Programlama hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Microsoft Visual Studio üzerinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmalıdır. Ayrıca SQL Server nesnelerinin yönetimi konusunda bilgi sahibi olunmalıdır. Önerilen Eğitimler Bu eğitimi tamamladıktan sonra katılabileceğiniz, kariyerinize katkısı olacağını düşündüğümüz aşağıdaki eğitimleri de almanız eğitmenlerimiz tarafından önerilmektedir: Öneri: Programming in C# and MSSQL Server Öneri: Implementing Entity Framework With MSSQL Öneri: Asp.Net MVC 5 Web Application Development Öneri: Asp.Net WebForm Application Development
Microsoft Dynamics AX üzerinde yazılım geliştimre ve uyarlama yapmak isteyen adaylar katılabilir. Bu adaylar genelde teknik danışmanlar, yazılımcılar ve bilgi teknolojileri personelidir.
TR|EN
• Understand the architecture and development environment
• Use the Application Explorer to develop new elements
• Read, Write, and Understand Basic X++
• Manage the User Interface and Security for Developers
Katılım Sertifikası Başarı Sertifikası (Başarı derecesinde mezun olan adaylar için Başarı Sertifikası verilmektedir.) Uluslarası Vendor Sertifikası (Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.)

Çalışma Alanları

Bu eğitimi tamamlayanlar, uluslararası sertifikasyonlarına ulaşarak bilgi teknolojileri alanında kendi firmalarını kurabilirler. Microsoft iş ortaklarında çalışabilirler. Bağımsız danışman (free-lance) olarak çalışabilirler. Sektör bağımsız olarak tüm orta ve büyük işletmelerde bilgi işlem departmanlarında görev alabilirler. Deneyimleri arttıkça bilgi işlem yöneticiliğine kadar yükselebilirler.

Bilgi Talep Formu

Takvime Ekle
Calendar, Outlook, Gmail
Yazılım
27 Şubat 2018
Web geliştirme maliyetlerini düşürmek amacıyla PHP yazılımlarda Laravel, Wordpress, Yii gibi çerçevelerin kullanılması yaygın bir uygulamadır.
Yazılım
27 Şubat 2018
Hayatın çevrimiçi olduğu bu çağda firmaların potansiyel müşterilerini web siteleri ile karşılaması işletmeler için temel bir ihtiyaç haline geldi.
Yazılım
27 Şubat 2018
3 Ocak 2009 tarihinde Bitcoin blok zincir ağının ilk bloğu olan #0 çıkartıldı ve kripto paralar bu adım ile hayatımıza girdi.