×
0212 381 50 00
 
 
 

Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Programı

Eğitimlerimiz

Microsoft Sistem ve Network Eğitimi
Microsoft Sistem ve Network Eğitimi
Java ve Android Programlama ile Veritabanı Eğitimi
Java ve Android Programlama ile Veritabanı Eğitimi
Microsoft Yazılım ve Veritabanı Eğitimi
Microsoft Yazılım ve Veritabanı Eğitimi
Microsoft Dynamics AX Development (ERP) Eğitimi
Microsoft Dynamics AX Development (ERP) Eğitimi

Bilgi Talep Formu

İşkur Mezunlarımızdan

Eğitimi veren hocalarımız da sektörde büyük tecrübelere sahip insanlardı. Şu anda da Turkcell Superonline’da Network planlamada görev almaktayım. Wissen ailesine teşekkür ederim.
Mehmet Fatih BAKACAK
Turkcell Superonline
Java ile ilgili çeşitli projelerde bulunma şansı yakaldım. Kariyer eğitimlerimizde de kendi networkümü geliştirme fırsatım oldu. Bu sayede de Netaş’ta çalışma fırsatı yakaladım.
Kübra SEYHAN
Netaş
Eğitim boyunca, hocalar sektörde yetişmiş ve alanında uzman, eğitimde hoca dışarıda arkadaş ve mentör olan birer yol göstericilerdi bizler için. Bu katkılarından dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Asım YILDIZ
BTT Bilgi Teknolojileri Tasarım
Şu anda Birebin Şans Oyunları Anonim Şirketi’nde sistem ve yazılım test uzmanı olarak çalışmaktayım. Bu imkanı bana sunduğu için Wissen’e çok teşekkür ederim.
Bedir SARICI
Birebin Şans Oyunları Anonim Şirketi
Wissen gerek marketing gerek sosyal medyada desteklerini esirgemedi ve eğitmenler her zaman yanımda oldu. Wissen ailesine çok teşekkür ederim.
Barış ÖZGEN
Denizbank
Şu anda da bu bilgiler ışığında Turkcell Teknoloji ICT’de çalışmaktayım. Bütün bu tecrübelerden dolayı Wissen’e çok teşekkür ederim.
Nevzal BAL
Turkcell Teknoloji
Benim gibi işsiz bir mühendisi alarak hayatında büyük bir dönüm noktası yarattığı için Wissen’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Muhammed GÜNGÖRMEZ
Koç Sistem