Test Merkezi

Test Merkezi

Pearson VUE Hakkında

Pearson VUE Test Center, akademik dünya ve devletler tarafından kabul edilen, dünya çapında geçerliliği olan, bilgisiyar tabanlı profesyonel test programları için hazırlanmış sınav merkezidir.

Tüm dünyada her yıl 14 milyondan fazla kişi Pearson VUE ile testlere katılmaktadır. Dünya çapında 450’den fazla büyük şirket, test programlarını geliştirmek, yönetmek ve dağıtmak için Pearson VUE’yi tercih etmektedir. Neredeyse tüm endüstrilerdeki test merkezlerine ve test olacak adaylara hizmet vermektedir.

Biz de Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Akademie Pearson VUE Test Merkezi olarak, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Şişli kampüsünde hizmet vermekteyiz.

Kazanmış olduğunuz yetenek ve bilgilerinizi kanıtlamak için Pearson VUE ile seçmiş olduğunuz alandaki testlere katılıp kariyerinize dünya çapında geçerliliği olan sertifikalar katabilirsiniz.

Bizimle iletişime pearsonvue@wissenakademie.com veya 0212 381 50 04’den iletişime geçebilirsiniz.

Wissen Akademie Pearson Vue Test Center

Bahçeşehir Üniversitesi

Meslek Yüksekokulu, Şişli Kampüsü

Adres: Darülaceze Cad. No: 316

Şişli / İstanbul

Yol Tarifi : Wissen Akademie Test Merkezi, Bahçesehir Üniversitesi (BAU) MYO Sisli kampusu icerisinde, Sisli belediyesinin yakininda bulunmaktadir. Bina Abide-i Hurriyet caddesi uzerinde bulunur ve onunde Hurriyet Tepesi duragi vardir. Caglayan Metrobus duragina 5 dakika mesafededir.Buradan gecen halk otobusleri su sekildedir : 55 / 93M / 41AT / 49Y / 49A / 49G / 36M Park alani okulun icerisinde mevcuttur

 

Sınava başvurmak için:

Pearson VUE

İletişim:

0212 381 50 06

pearsonvue@wissenakademie.com


06/11/2015