Profesyonel Java Eğitimleri Wissen’de

Profesyonel Java Eğitimleri Wissen’de

Dijital Çağda dünyanın en hızlı gelişen ve değişen sektörlerinden bilişim, fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türkiye ve dünyada sektörlerin dijitalleşmesi sonucu özellikle yüz binlerce Java yazılım uzmanlığı ihtiyacı bulunuyor. Lojistikten medyaya, sağlıktan bankacılığa, otomotivden telekomünikasyona, tasarım sektörüne kadar yüz binlerce Java yazılım uzmanlığına ihtiyaç var. Yazılım Geliştiriciler Neden Java’yı Tercih Ediyor? Java yazılımı neredeyse her türdeki ağ uygulamalarının temelini oluşturarak günümüzün en önemli yazılımları arasında yer alıyor.

Wissen Java Yazılım Geliştirme Uzmanlığı

Sektörlerde insan kaynağı olarak doldurulması en çok zorlanılan pozisyonların başında Java yazılım uzmanlığı geliştiriciliği geliyor. Wissen Java yazılım geliştirme uzmanlığı sertifika programına başvurarak Bahçeşehir Üniversitesi Onaylı Sertifika sahibi olabilir, modern sınıflarda sıfırdan yetkin eğitimcilerden Java yazılım geliştiriciliği imkânı bulabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri Eğitimlerinde Wissen Kalitesi

Bahçeşehir Üniversitesi’ne bağlı olarak Bilişim Teknolojileri alanında hizmetlerine devam eden Wissen deneyimli eğitimcileriyle Java yazılım geliştiriciliği eğitimleri veriyor. Wissen’de alacağınız Java eğitimlerinde: Programming in Java, Effective Java Programming, Java Enterprise Edition, Java Server Faces eğitimleri alarak çok daha yetkin bir java yazılım uzmanı geliştiricisi olabilirsiniz.

Profesyonel Eğitmenlerden En İyi Java Yazılımı Dersleri

Teknolojiyi sadece okulda alınan eğitimlerle takip edemezsiniz, Wissen size pratik yapma imkânı sağlayarak Java yazılım uzmanlığı konusunda size en uygun eğitimleri, en doğru ve en anlaşılır şekilde vererek, sizleri kurum içinde çeşitli örnek projelerde projelerde uygulama deneyimi edinmenizi sağlayarak çok daha yetkin bir Java uzmanı olmanızı sağlıyor.


14/04/2017