Ekibinizin Yeteneklerini Bilişim ile Geliştirin!

Bilişim alanındaki bu gelişmeler ışığında bakıldığında, GFN AG’nin ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin bilgi ve iletişim teknolojileri akademisi olarak, Wissen Akademie’nin amacı, Türkiye’de bilişim alanında fark yaratmak ve öncü olmaktır. Bu hedefimize giden yolda kendimizi gelişmelere ve yeniliklere her zaman açık olacak şekilde konumlandırmaya özen gösteriyoruz. GFN AG’nin ve Bahçeşehir Üniveristesi’nin de global vizyonundan haraketle, dış dünyadaki bilgi birikimine son derece önem veriyoruz. Buna küresel düzeydeki eğitim ağımız da örnek olabilir. GFN & BAU Wissen Akademie ailesi olarak, Stanford Üniversitesi ile beraber oluşturduğumuz robotic laboratuvarımız, Honkong, Toronto gibi kampüslerimiz, BAU Batum, BAU Berlin, BAU Washington DC gibi üniversitelerimiz ve bilişim alanında Tenerife, Berlin gibi kampüslerimiz ile global eğitim ağı alanında tüm dünyayla iletişim halinde bir eğitim ağı oluşturduk.

Son yıllarda dünyanın önde gelen sayılı bilişim kurumları ile yaptığımız yaptığımız partnerliklerimiz ile eğitimde bilişimin adı olabilmek adına adımlarımızı hızlandırdık.

Yeniliklere ayak uydurma ve günümüz teknolojisi ile bir çizgide ilerleme eğilimimiz sunduğumuz eğitimlerin konu başlıklarına yansıyor.  Almanya’nın bilişim eğitimleri alanında lider ismi GFN AG ile eğitim alanındaki müşterek deneyimlerimizi harmanlayarak Türkiye’ye Big Data ve Robotic gibi en yenilikçi eğitimleri sunmaktayız.

Bu konudaki farkındalığımız Wissen Akademie eğitmenlerimizin eğitim çizgilerinde de gözlemlenebilinir. Her bir eğitmenimizin alanında güncel teknoloji konularına hakim ve sektör tecrübesi olan kişiler olması, bizden eğitim alacak profesyonellerin gerçek hayatta kullanabilecekleri bilgi için doğru adres olduğumuza işaret ediyor.

Ben de bu alanda ekibini geliştirmek isteyen kurumlarımıza, yıllardır BMW, Siemens ve Alman Ordusu gibi bilinirliği yüksek birçok Alman kurumunun eğitimlerini üstlenen GFN AG’nin uzmanlık ve profesyonelliğinin, eğitim alanındaki tecrübelerini Türkiye’de ve dünyada anaokulundan doktoranın sonuna kadar ulaştırmış olan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın eğitim tecrübeleriyle birleştirilmesi sonucu oluşan, çalışanları nitelikli profesyonellere dönüştüren Wissen Akademie’yi tavsiye ediyorum.

 

Prof. Dr. Taşkın KOÇAK

Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı


04/10/2015