Ekibinizin Yeteneklerini Bilişim ile Geliştirin!

Bilişim alanındaki bu gelişmeler ışığında bakıldığında, Bahçeşehir Üniversitesi’nin bilgi ve iletişim teknolojileri akademisi olarak, Wissen’nin amacı, Türkiye’de bilişim alanında fark yaratmak ve öncü olmaktır. Bu hedefimize giden yolda kendimizi gelişmelere ve yeniliklere her zaman açık olacak şekilde konumlandırmaya özen gösteriyoruz.Bahçeşehir Üniveristesi’nin global vizyonundan haraketle, dış dünyadaki bilgi birikimine son derece önem veriyoruz. Buna küresel düzeydeki eğitim ağımız da örnek olabilir. BAU Wissen Akademie ailesi olarak, Stanford Üniversitesi ile beraber oluşturduğumuz robotic laboratuvarımız, Honkong, Toronto gibi kampüslerimiz, BAU Batum, BAU Berlin, BAU Washington DC gibi üniversitelerimiz ve bilişim alanında Tenerife, Berlin gibi kampüslerimiz ile global eğitim ağı alanında tüm dünyayla iletişim halinde bir eğitim ağı oluşturduk.

Son yıllarda dünyanın önde gelen sayılı bilişim kurumları ile yaptığımız yaptığımız partnerliklerimiz ile eğitimde bilişimin adı olabilmek adına adımlarımızı hızlandırdık.

Yeniliklere ayak uydurma ve günümüz teknolojisi ile bir çizgide ilerleme eğilimimiz sunduğumuz eğitimlerin konu başlıklarına yansıyor. Türkiye’ye Big Data ve Robotic gibi en yenilikçi eğitimleri sunmaktayız.

Bu konudaki farkındalığımız Wissen eğitmenlerimizin eğitim çizgilerinde de gözlemlenebilinir. Her bir eğitmenimizin alanında güncel teknoloji konularına hakim ve sektör tecrübesi olan kişiler olması, bizden eğitim alacak profesyonellerin gerçek hayatta kullanabilecekleri bilgi için doğru adres olduğumuza işaret ediyor.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın eğitim tecrübeleriyle kurulan, çalışanları nitelikli profesyonellere dönüştüren Wissen’i tavsiye ediyorum.

 

Prof. Dr. Taşkın KOÇAK

Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı


15/04/2017