GFN AG

gfn

GFN AG

Almanya Heidelberg merkezli GFN AG, bilişim eğitimleri alanında Almanya genelindeki en önde gelen kurum olarak yaklaşık 15 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerine tüm kişisel gelişim zinciri dahilinde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. GFN AG kurumların ihtiyaçlarına göre şekillenen eğitim programlarıyla ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerine birinci sınıf eğitim imkanları sağlamaktadır.

GFN AG, devletle işbirliğinde geliştirdiği yenilikçi Mosaik ve Triforum eğitim modelleriyle istihdam entegrasyonuna ihtiyaç duyan işsiz ama yetenekli, veya askerden dönen kişilerin eğitiminde oldukça başarılı bir şekilde kullanılmış; bu kişilere yeni başlangıçlar yapmaları için gerekli olan nitelikler kazandırılmıştır. MOSAIK ve Triforum katılımcılarının % 80 i yeni bir iş bulmada başarılı olmuştur.

Öğrenim çözümleri için Microsoft Gold Partneri, Novell Platinium Partneri, Linux Profesyonel Entitüsü‘nün sertikalı LPI Partneri ve Linux Kommunale üyesi olan ve kamu istihdamı entegrasyon programları için sertifikalı eğitimler sunan bir şirket olarak, Alman Akreditasyon Kurumu TÜV SÜD tarafından düzenli olarak AZWV sertifikasına uygun görülmektedir.

Uluslararası alanda tanınan uygulama ağırlıklı eğitim programları ve alanında uzman eğitmenleri GFN AG nin başarısındaki en önemli faktörlerdir.

GFN AG kurucusu olduğu ve içerisinde alanının önde gelen eğitim partnerleri ve üniversitelerinin bulunduğu uluslararası eğitim ağı sayesinde kalite standartlarını daha da geliştirmeyi başarmış ve bilişim eğitimleri alanında uluslarası başarılara imza atmıştır. Bugün, GFN AG Almanya içerisindeki 17 eğitim merkezi haricinde İstanbul ve Puerto de la Cruz / Tenerife‘ deki eğitim merkezlerinde global standartlarda eğitim çözümleri sunmaktadır.


04/10/2015