Wissen Java Yazılımı Eğitimleri ÜniversitelerdeEtkinlik Tarihi: 18 Mart 2015

Wissen bilişim teknolojileri eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul’da Kültür Üniversitesi’nde eğitim seminerleri düzenlendi. Öğrencilerin büyük bir ilgi ile izlediği bu eğitim seminerlerinde öğrencilere Java Yazılım Geliştiriciliği ve bu yazılımla ilgili detaylı bir bilgilendirme yapılmıştır.

Wissen, İstanbul Üniversitesi’nde Java Yazılım Geliştiriciliği Uzmanlığı hakkında eğitim semineri vermiştir. Bu seminerde amaç ülkemizde büyük bir insan kaynağı açığı olan Java Yazılım Geliştiriciliği konusunda katılımcı öğrencileri bilgilendirme ve bilinçlendirme olmuştur. Java yazılımı eğitimi katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Java yazılımı 1995 yılında Sun Microsystems adlı yazılım şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür. Bugün bilgisayarınızda Java yazılımı olmadığında çalıştıramayacağınız birçok uygulama vardır. Java yazılımı birçok profesyonel tarafından iş süreçleri geliştirilen güvenli bir platformdur. Java yazılımı geliştiriciliği alanında iş dünyasında büyük bir nitelikli çalışan açığı bulunmaktadır.

Bugün ülkemizde, Java yazılımı eğitimi veren birçok kurum olmakla birlikte Wissen’nin Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde kurulan bir bilişim teknolojileri, IT eğitim sektörü kurumu olması, kariyer gelişimine önem veren herkesin güvenebileceği bir kurum olmasını sağlamıştır.


12/04/2017

Yaklaşan Etkinlikler