Tüm Etkinlikler

Microsoft Excel Workshop

Excel Workshop'u katılımcılara iş hayatında Excel becerilerinin kariyerlerini nasıl etkileyeceği ve gerekliliği vurgulanmıştır.Katılımcılar Workshop’u hem ilgi ile izlediler hem de Workshop sonunda çeşitli sorular sorarak konuya olan ilgilerini dile getirmişleridir.

Etkinlik Tarihi: 20 Aralık 2016

Android Workshop-Bahçeşehir Üniversitesi

Android Workshopumuzda, Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerine, mobil sektörün günümüzdeki önemi, her alanda ciddi boyutlarda kullanıldığı örneklendi. Mobil yazılım alanında Android işletim sisteminin en önemli rolde olduğu, bu işletim sistemine göre yazılım geliştirmenin kurumsal ve son kullanıcı tarafındaki önemi ve kitlelere ulaşılabilirliği örneklendi.

Etkinlik Tarihi: 21 Kasım 2016

Web Programlama Workshop – Yıldız Teknik Üniversitesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünde gerçekleştirilen Web Programlama workshopumuzda, katılımcıların web programalama ile veritabanı çalışması yaparak, sektörde çok önemli bir yazılım beklentisini sağlaması amaç edinilmiştir.

Etkinlik Tarihi: 27 Mayıs 2015

Networking Workshop – Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsümüzde gerçekleştirilen Networking workshopumuzda, Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerimize bilgisayar ağlarının bugünü ve yarını hakkında bilgi verilerek, bu alanda kariyer yapmayı planlayan öğrencilerimizin bu konudaki bilgi ve becerilerinin arttırılması amaçlanmıştır.

Etkinlik Tarihi: 13 Mayıs 2015

Java Workshop – Yıldız Teknik Üniversitesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünde gerçekleştirilen Java workshopumuzda, öğrencilerimize Java ile Nesne Yönelimli Programlama (Object Oriented Programming) temellerini anlamayı amaçladık.

Etkinlik Tarihi: 14 Ağustos 2015

iOS Workshop – Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi Galata kampüsümüzde iOS laboratuvarımızda gerçekleştirilen iOS workshopumuzda, Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerimize iOS programlama hakkında bilgi verilerek, öğrencilerimizin bu konudaki bilgi ve becerilerinin arttırılması amaçlanmıştır.

Etkinlik Tarihi: 15 Mayıs 2015

Design Akademie Workshop

Wissen Akademie Beşiktaş kampüsünde gerçekleşen Design Akademie workshopumuzda, çeşitli üniversitelerden gelen katılımcılarımız 3DS Max, Autocad ve Revit Architecture alanları hakkında bilgi sahibi olmuşlardır.

Etkinlik Tarihi: 12 Mart 2015

Cisco Networking – Security Workshop – Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsümüzde gerçekleştirilen Cisco Networking workshopumuzda, İstanbul Üniversitesi öğrencilerimizi Wissen Akademi merkez binasında ağırlayarak Cisco laboratuvarımızda bilgisayar ağlarının bugünü ve yarını hakkında bilgi verilerek, bu alanda kariyer yapmayı planlayan öğrencilerimizin bu konudaki bilgi ve becerilerinin arttırılması amaçlanmıştır.

Etkinlik Tarihi: 9 Haziran 2015

Yaklaşan Etkinlikler