Microsoft Dynamics CRM Eğitimi

Eğitim süresi:60 saat (10 gün)

Dynamics eğitimleri, Dynamics AX ve Dynamics CRM teknolojileri üzerine yetkinlik kazanacağınız bir eğitim programıdır. İlgili programların güncel versiyonları ile modern laboratuvarlarda katılımcıların aktif öğrenme içerisinde bulunması sağlanır.

Volkan Türkyılmaz Eğitmen Linkedin sayfası için tıklayın

İstanbul doğumlu olan Volkan TÜRKYILMAZ, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Uluslararası bir eğitim firmasında Microsoft yazılımları eğitimi ile başlayan kariyer hayatında, yerli ve yabancı ortaklı şirketlerde Yazılım Geliştirme/Takım Liderliği, ERP Proje Pöneticiliği, Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü gibi görevleri yerine getirmiştir. Ayrıca çok sayıda firmaya kısa/uzun süreli Dijital Dönüşüm Liderliği danışmanlığı yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir..

Microsoft MCSD, SAP ABAP, Oracle OCP-DBA sertifikalarına sahip olan eğitmenimiz, kurumsal işletmelerde süreç odaklı yazılımlar ve sistemler (ERP, CRM, Portal, İş Zekası, B2B, B2C, e-fatura, e-dönüşüm vs.) konusunda çok sayıda proje tamamlamıştır.

Eğitmenimizin teknik içerikleri yazdığı blog sayfasına https://kurumsalbtstratejisi.wordpress.com/bt-stratejisi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü yaptığı dönemlerde üyesi bulunduğu "CIO Grup" adlı sosyal meslek topluluğunda, gönüllülük esasına dayalı "ERP" ve "Cloud Dönüşümü" konularında etkinlikler düzenlemiştir.

15 yılın üzerinde kurumsal iş tecrübesine sahip eğitmenimizin; üretim, perakende, toptan satış, e-ticaret, medya, sağlık, eğitim, tekstil  sektörlerinde fiili uygulama tecrübeleri bulunmaktadır.

Eğitmenimiz Microsoft Dynamics eğitimlerinin yanı sıra işletmelere "Kurumsal Yazılım Çözümleri" (ERP, CRM, Portal, İş Zekası, B2B, B2C, e-fatura, e-dönüşüm vs.). sürecinde tedarikçi belirlemeden, proje canlı geçişine kadar olan süreçte danışmanlık yapmaktadır.


  • Microsoft Dynamics CRM Customization and Administration

  • Microsoft Dynamics CRM Application


  • Microsoft Dynamics CRM Özelleştirme ve Yönetimi

  • Microsoft Dynamics CRM Uygulaması


Eğitim İçeriği

ENTR

Ön koşul

Temel bilgisayar kullanım becerileri gereklidir.

Kimler katılabilir?

Bu eğitime bu alanda hiçbir bilgiye sahip olmayan kişiler de, belirli düzeyde bilgi sahibi deneyimli kişiler de katılabilir. Daha detaylı bilgi için sağ taraftaki formu doldurup bilgi talep edebilirsiniz.

Sertifika

Katılım Sertifikası
Başarı Sertifikası (Başarı derecesinde mezun olan adaylar için Başarı Sertifikası verilmektedir.)
Uluslarası Vendor Sertifikası (Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.)Başvuru Bilgileri

Başlangıç Tarihi: 17-02-2018
Bitiş Tarihi         : 18-03-2018
Etkinlik için eğitim takvimi >>
Eğitim Yeri: Bahçeşehir Üniversitesi | Wissen
Eğitim Günü | Eğitim Saati:
Cumartesi - Pazar | 14:00 - 19:00
Kontenjan: 15

Eğitim Hakkında Bilgi Alın