Microsoft Dynamics AX Development Introduction Eğitimi

Eğitim süresi:30 saat (5 gün)

Microsoft Dynamics AX sistemi üzerinde yazılım geliştirme yapılabilmesi için gerekli araç ve kaynakların kullanımının öğretilmesi amaçlanmaktadır.

Volkan Türkyılmaz Eğitmen Linkedin sayfası için tıklayın

İstanbul doğumlu olan Volkan TÜRKYILMAZ, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Uluslararası bir eğitim firmasında Microsoft yazılımları eğitimi ile başlayan kariyer hayatında, yerli ve yabancı ortaklı şirketlerde Yazılım Geliştirme/Takım Liderliği, ERP Proje Pöneticiliği, Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü gibi görevleri yerine getirmiştir. Ayrıca çok sayıda firmaya kısa/uzun süreli Dijital Dönüşüm Liderliği danışmanlığı yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir..

Microsoft MCSD, SAP ABAP, Oracle OCP-DBA sertifikalarına sahip olan eğitmenimiz, kurumsal işletmelerde süreç odaklı yazılımlar ve sistemler (ERP, CRM, Portal, İş Zekası, B2B, B2C, e-fatura, e-dönüşüm vs.) konusunda çok sayıda proje tamamlamıştır.

Eğitmenimizin teknik içerikleri yazdığı blog sayfasına https://kurumsalbtstratejisi.wordpress.com/bt-stratejisi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü yaptığı dönemlerde üyesi bulunduğu "CIO Grup" adlı sosyal meslek topluluğunda, gönüllülük esasına dayalı "ERP" ve "Cloud Dönüşümü" konularında etkinlikler düzenlemiştir.

15 yılın üzerinde kurumsal iş tecrübesine sahip eğitmenimizin; üretim, perakende, toptan satış, e-ticaret, medya, sağlık, eğitim, tekstil  sektörlerinde fiili uygulama tecrübeleri bulunmaktadır.

Eğitmenimiz Microsoft Dynamics eğitimlerinin yanı sıra işletmelere "Kurumsal Yazılım Çözümleri" (ERP, CRM, Portal, İş Zekası, B2B, B2C, e-fatura, e-dönüşüm vs.). sürecinde tedarikçi belirlemeden, proje canlı geçişine kadar olan süreçte danışmanlık yapmaktadır.


  • Understand the architecture and development environment

  • Use the Application Explorer to develop new elements

  • Read, Write, and Understand Basic X++

  • Manage the User Interface and Security for Developers


  • Mimari ve geliştirme ortamını anlama

  • Yeni öğeler geliştirmek için Uygulama

  • Gezgini'ni kullanma

  • Temel X ++'yi Okuma, Yazma ve Anlama

  • Geliştiriciler için Kullanıcı Arayüzünü ve Güvenliğini Yönetme


Eğitim İçeriği

ENTR

Ön koşul

Herhangi bir yazılım dilinde Nesne Yönelimli Programlama hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Microsoft Visual Studio üzerinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmalıdır. Ayrıca SQL Server nesnelerinin yönetimi konusunda bilgi sahibi olunmalıdır.

Önerilen Eğitimler

Bu eğitimi tamamladıktan sonra katılabileceğiniz, kariyerinize katkısı olacağını düşündüğümüz aşağıdaki eğitimleri de almanız eğitmenlerimiz tarafından önerilmektedir:
İncele Öneri: Programming in C# and MSSQL Server
İncele Öneri: Implementing Entity Framework With MSSQL
İncele Öneri: Asp.Net MVC 5 Web Application Development
İncele Öneri: Asp.Net WebForm Application Development

Kimler katılabilir?

Microsoft Dynamics AX üzerinde yazılım geliştimre ve uyarlama yapmak isteyen adaylar katılabilir.
Bu adaylar genelde teknik danışmanlar, yazılımcılar ve bilgi teknolojileri personelidir.

Çalışma Alanları

Bu eğitimi tamamlayanlar, uluslararası sertifikasyonlarına ulaşarak bilgi teknolojileri alanında kendi firmalarını kurabilirler.
Microsoft iş ortaklarında çalışabilirler.
Bağımsız danışman (free-lance) olarak çalışabilirler.
Sektör bağımsız olarak tüm orta ve büyük işletmelerde bilgi işlem departmanlarında görev alabilirler. Deneyimleri arttıkça bilgi işlem yöneticiliğine kadar yükselebilirler.

Sertifika

Katılım Sertifikası
Başarı Sertifikası (Başarı derecesinde mezun olan adaylar için Başarı Sertifikası verilmektedir.)
Uluslarası Vendor Sertifikası (Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.)Başvuru Bilgileri

Başlangıç Tarihi: 24-02-2018
Bitiş Tarihi         : 10-03-2018
Etkinlik için eğitim takvimi >>
Eğitim Yeri: Bahçeşehir Üniversitesi | Wissen
Eğitim Günü | Eğitim Saati:
Cumartesi - Pazar | 09:00 - 14:00
Kontenjan: 15

Eğitim Hakkında Bilgi Alın