Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 Installation and Configuration Eğitimi

Eğitim süresi:30 saat (5 gün)

Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 sisteminin uygulama kurulumunun yapılabilmesi için gerekli araç ve kaynakların kullanımının öğretilmesi amaçlanmaktadır.

Volkan Türkyılmaz Eğitmen Linkedin sayfası için tıklayın

İstanbul doğumlu olan Volkan TÜRKYILMAZ, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Uluslararası bir eğitim firmasında Microsoft yazılımları eğitimi ile başlayan kariyer hayatında, yerli ve yabancı ortaklı şirketlerde Yazılım Geliştirme/Takım Liderliği, ERP Proje Pöneticiliği, Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü gibi görevleri yerine getirmiştir. Ayrıca çok sayıda firmaya kısa/uzun süreli Dijital Dönüşüm Liderliği danışmanlığı yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir..

Microsoft MCSD, SAP ABAP, Oracle OCP-DBA sertifikalarına sahip olan eğitmenimiz, kurumsal işletmelerde süreç odaklı yazılımlar ve sistemler (ERP, CRM, Portal, İş Zekası, B2B, B2C, e-fatura, e-dönüşüm vs.) konusunda çok sayıda proje tamamlamıştır.

Eğitmenimizin teknik içerikleri yazdığı blog sayfasına https://kurumsalbtstratejisi.wordpress.com/bt-stratejisi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü yaptığı dönemlerde üyesi bulunduğu "CIO Grup" adlı sosyal meslek topluluğunda, gönüllülük esasına dayalı "ERP" ve "Cloud Dönüşümü" konularında etkinlikler düzenlemiştir.

15 yılın üzerinde kurumsal iş tecrübesine sahip eğitmenimizin; üretim, perakende, toptan satış, e-ticaret, medya, sağlık, eğitim, tekstil  sektörlerinde fiili uygulama tecrübeleri bulunmaktadır.

Eğitmenimiz Microsoft Dynamics eğitimlerinin yanı sıra işletmelere "Kurumsal Yazılım Çözümleri" (ERP, CRM, Portal, İş Zekası, B2B, B2C, e-fatura, e-dönüşüm vs.). sürecinde tedarikçi belirlemeden, proje canlı geçişine kadar olan süreçte danışmanlık yapmaktadır.


 • Plan a Microsoft Dynamics AX 2012 installation

 • Install, configure, and update Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8

 • Manage users and security

 • Implement services and manage workflows

 • Manage reporting and analytics

 • Manage the Enterprise Portal

 • Manage Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 installations


 • Microsoft Dynamics AX 2012 kurulumunu planlama

 • Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 yükleme, yapılandırma ve güncelleme

 • Kullanıcıları ve güvenliği yönetme

 • Servisleri uygulama ve iş akışlarını yönetme

 • Raporlama ve analizleri yönetme

 • Kurumsal Portal'ı Yönetme

 • Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 kurulumlarını yönetme


Eğitim İçeriği

ENTR

Ön koşul

Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 temel özellikleri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Ayrıca Microsoft Sunucu sistemleri, Active Directory, SQL Server ve temel network konularında bilgi sahibi olunmalıdır.

Önerilen Eğitimler

Bu eğitimi tamamladıktan sonra katılabileceğiniz, kariyerinize katkısı olacağını düşündüğümüz aşağıdaki eğitimleri de almanız eğitmenlerimiz tarafından önerilmektedir:
İncele Öneri: Office 365 ve Exchange Server 2016
İncele Öneri: Microsoft Exchange Server 2016
İncele Öneri: Identity with Windows Server 2016 Security
İncele Öneri: Microsoft Windows Server 2016
İncele Öneri: Network Fundamentals and Windows 10 with Client Systems

Kimler katılabilir?

Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 sisteminin kurulum ve yapılandırmasını gerçekleştirmek isteyen adaylar katılabilir.
Ayrıca Microsoft Dynamics AX 2012 R3 CU8 sisteminin teknik yönlerini ve yönetimsel fonksiyonalitesini anlamak isteyen Bilgi Teknolojileri Sistem Yöneticileri, Uygulama Danışmanları, Yazılım Geliştirme Uzmanları, teknik danışmanlar katılabilir.

Çalışma Alanları

Bu eğitimi tamamlayanlar, uluslararası sertifikasyonlarına ulaşarak bilgi teknolojileri alanında kendi firmalarını kurabilirler.
Microsoft iş ortaklarında çalışabilirler.
Bağımsız danışman (free-lance) olarak çalışabilirler.
Sektör bağımsız olarak tüm orta ve büyük işletmelerde bilgi işlem departmanlarında görev alabilirler. Deneyimleri arttıkça bilgi işlem yöneticiliğine kadar yükselebilirler.

Sertifika

Katılım Sertifikası
Başarı Sertifikası (Başarı derecesinde mezun olan adaylar için Başarı Sertifikası verilmektedir.)
Uluslarası Vendor Sertifikası (Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.)Başvuru Bilgileri

Başlangıç Tarihi: 10-02-2018
Bitiş Tarihi         : 24-02-2018
Etkinlik için eğitim takvimi >>
Eğitim Yeri: Bahçeşehir Üniversitesi | Wissen
Eğitim Günü | Eğitim Saati:
Cumartesi - Pazar | 09:00 - 14:00
Kontenjan: 15

Eğitim Hakkında Bilgi Alın