Boot Camp

Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Boot Camp Eğitimleriyle Kariyerinizi Hızlandırın!

Her biri birer ay sürecek olan hızlandırılmış Boot Camp eğitimleriyle, kariyerinizi hızlandırıken zamanınızı da verimli kullanabilirsiniz.

1

 

 

 

 

 

 

 

Yazı Boş Geçirme, Bir Ayda Geleceğini Serinlet!

iOS Boot Camp

2

iOS Boot Camp eğitimimiz ile normalde üç ay süren iSchool eğitimimizi, hızlandırılmış programımız ile beraber, bir ay gibi kısa bir sürede bitirme şansını yakalayın. Sürekli gelişen mobil yazılım teknolojilerinin hızına yetişerek  iPhone ve iPad uygulamaları geliştirebilir, bu eğitimimizle beraber şirketinizin mobil yazılımlar konusunda ihtiyaç duydukları uygulamaları rahatlıkla geliştirebilir, çalışmış olduğunuz şirketin ya da kurumun ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.

Wissen iOS mobil uygulama geliştirme eğitimlerinde, katılımcılar bu platformlar üzerinde çalışıp, istedikleri uygulamayı rahatlıkla geliştirip çalışmış oldukları şirketin-kurumun hizmetine kullanabilir hale getirebileceklerdir.

Xcode üzerinde Swift Programlama Dili ile iOS uygulama geliştirme eğitimini alan bu katılımcılar, iPhone-iPad üzerinde uygulama geliştirme teknikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olur. Geliştirdikleri uygulamalar ile popüler olup, milyonlarca kullanıcısı olan uygulamalar geliştirebilirler. Bunun yanı sıra katılımcılar, çalıştıkları şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda uygulamalar geliştirebilirler.

iOS uygulama geliştirme eğitim programına, bu alana yakın bölümlerden mezun olup, mobil yazılım alanında uzmanlaşmayı, kariyer sahibi olmayı ve bu alanda çalışıp mevcut konumlarını iyileştirmeyi hedefleyen bireyler katılabilirler. Katılımcılar kendilerini en yeni teknolojilerle geliştirip uluslar arası geçerliliği olan sertifika sınavlarına girebilirler.

 

Yazı Boş Geçirme, Bir Ayda Geleceğini Serinlet!

Android Boot Camp

3

Android Boot Camp eğitimimiz ile normalde üç ay süren Android eğitimimizi, hızlandırılmış programımız ile beraber, bir ay gibi kısa bir sürede bitirme şansını yakalayın. Sürekli gelişen mobil yazılım teknolojilerinin hızına yetişirken aynı zamanda firmaların ihtiyaç duyduğu mobil yazılımlar konusundaki uygulamaları rahatlıkla geliştirip çalışmış olduğunuz firmaların hizmetine kullanabilir hale getirebilirsiniz.

Wissen Android mobil uygulama geliştirme eğitimini alanlar, firmaların ihtiyaç duyduğu mobil yazılımlar konusundaki uygulamaları rahatlıkla geliştirip çalışmış oldukları firmaların hizmetine kullanabilir hale getirebileceklerdir.

Android mobil uygulama geliştirme eğitimini tamamlayan katılımcılar, Android üzerine uygulama geliştirme teknikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olur. Geliştirdikleri uygulamalar ile popüler olup milyonlarca kullanıcısı olan uygulamalar geliştirebilirler. Bunun yanı sıra katılımcılar, çalıştıkları şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda uygulamalar geliştirebilirler.

Android uygulama geliştirme eğitim programına; bu alana yakın bölümlerden mezun olup, mobil yazılım alanında uzmanlaşmayı, kariyer sahibi olmayı ve bu alanda çalışıp mevcut konumlarını iyileştirmeyi hedefleyen bireyler katılabilirler. Katılımcılar kendilerini en yeni teknolojilerle geliştirip uluslar arası geçerliliği olan sertifika sınavlarına girebilirler.

Yazı Boş Geçirme, Bir Ayda Geleceğini Serinlet!

Microsoft Office Boot Camp

4

Microsoft Office Boot Camp hızlandırılmış eğitimleri ile sadece bir ayda şirketlerin bilgi teknolojileri, bilgi yönetimi ve raporlama bölümü ve ilgili çalışanlarına MicrosoftOffice’in  Word, Excel, Powerpoint, Outlook programlarının orta ve ileri seviye modülleri ile kariyerinizde fark yaratabilirsiniz. Bu sayede bilgi beceri seviyelerinizi en yeni teknolojilerle geliştirip, uluslararası geçerliliği olan sertifika sınavlarına girebilirsiniz.

Wissen Microsoft Office Uygulamalarında şirketlerin bilgi teknolojileri, bilgi yönetimi ve raporlama bölümü ve ilgili çalışanlarına ileri seviye Laboratuvarlarıyla Microsoft Office ‘in Word ,Excel, Powerpoint ,Outlook programlarının orta ve ileri seviye modüllerinin eğitimini sunmaktadır.

Bu eğitim programını tamamladığınızda;

Microsoft Word’ü etkin ve verimli bir biçimde kullanarak, profesyonel belgeler, kitaplar  ve raporlar hazırlayabileceksiniz.

Microsoft Excel ile çok karışık veri tablolarını rahatlıkla oluşturabilir, bu karışık veri ve tablolar üzerinde finansal analizler yapabilir, özet veri  tablolarını çıkartabilir, Excel fonksiyon ve formüllerini  en  etkin bir biçimde kullanabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint programı ile profesyonel iş hayatında kullanacağınız kaliteli sunum yapabilir, ihtiyacınız olan etkin sunum becerilerini öğrenebilir,  Ayrıca sunumlarınızı daha kaliteli ve etkin bir biçimde kullanabilirsiniz.

Microsoft Outlook programı ile e-postalarınızı rahatlıkla yönetebilir, takvim ve notlarınızı rahatlıkla takip edebilir, rehberinizi  ve iş bağlantılarını rahatlıkla yönetebilir, paylaşımlarınızı rahatlıkla koordine edebilir ve planlamalar yapabilirsiniz.