BAU | Wissen Boot Camp Eğitimleri

BAU | Wissen Boot Camp Eğitimleri

Bahçeşehir Üniversitesi Wissen Boot Camp Eğitimleriyle Kariyerinizi Hızlandırın!

Her biri birer ay sürecek olan hızlandırılmış Boot Camp eğitimleriyle, kariyerinizi hızlandırıken zamanınızı da verimli kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Boot Camp eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
iOS Boot Camp eğitimimiz ile normalde üç ay süren iSchool eğitimimizi, hızlandırılmış programımız ile beraber, bir ay gibi kısa bir sürede bitirme şansını yakalayın. Sürekli gelişen mobil yazılım teknolojilerinin hızına yetişerek  iPhone ve iPad uygulamaları geliştirebilir, bu eğitimimizle beraber şirketinizin mobil yazılımlar konusunda ihtiyaç duydukları uygulamaları rahatlıkla geliştirebilir, çalışmış olduğunuz şirketin ya da kurumun ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.
Android Boot Camp eğitimimiz ile normalde üç ay süren Android eğitimimizi, hızlandırılmış programımız ile beraber, bir ay gibi kısa bir sürede bitirme şansını yakalayın. Sürekli gelişen mobil yazılım teknolojilerinin hızına yetişirken aynı zamanda firmaların ihtiyaç duyduğu mobil yazılımlar konusundaki uygulamaları rahatlıkla geliştirip çalışmış olduğunuz firmaların hizmetine kullanabilir hale getirebilirsiniz.
Microsoft Office Boot Camp hızlandırılmış eğitimleri ile sadece bir ayda şirketlerin bilgi teknolojileri, bilgi yönetimi ve raporlama bölümü ve ilgili çalışanlarına MicrosoftOffice’in  Word, Excel, Powerpoint, Outlook programlarının orta ve ileri seviye modülleri ile kariyerinizde fark yaratabilirsiniz. Bu sayede bilgi beceri seviyelerinizi en yeni teknolojilerle geliştirip, uluslararası geçerliliği olan sertifika sınavlarına girebilirsiniz.