Muhammed Aldoğan | Koç Sistem, Servis Yönetim Yazılımları Uzman Yardımcısı

Muhammed Aldoğan | Koç Sistem,  Servis Yönetim Yazılımları Uzman Yardımcısı

Üniversitede son sınıfa geldiğimde Bahçeşehir Üniversitesindeki hocalarım tarafından Wissen’e yönlendirildim. Wissen’de meraklı olduğum ve ileride iş yaşamımı destekleyecek olan alan ile ilgili olarak kendi geliştirebileceğim programlar olduğunu öğrenince kariyerim için son derece olumlu olacağını düşünerek eğitim programlarını araştırmaya başladım ve başvurdum. Wissen ile görüşmeye geldiğimde gerçekten doğru bir yerde olduğumu anladım.

Cisco Network ve Microsoft Sistem derslerini aldım. Her iki program da Bahçeşehir Üniversitesi senatosu tarafından derlenen ve onaylanan içeriklere sahipti ve Hocalar sektör deneyimi olan üst düzey eğitmenlerdi. Böylece uygulamaları iş yaşamına nasıl adapte edeceğinizi de öğrenmiş oldum.

Kursumuz 6 ay boyunca devam etti. Eğitimin sonunda Bahçeşehir Onaylı Wissen sertifikalarını aldım. Tüm bunlar sonucunda Koç Sistem’deki mülakatım olumlu geçti ve Veri Merkezi Çözüm ve Hizmetleri’nde (Datacenter Solutions and Service) Servis Yönetim Yazılımları Uzman Yardımcısı olarak görev yapmaya başladım. Bana katkısı çok büyük olan Hocalarıma ve Wissen  çalışanlarına çok teşekkür ederim.


18/04/2017